17 вересня у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся майстерклас від керівниці студії «Чаювання з музою», рівненської художниці Аліни Оборської.  Присутні створювали дивовижні картини на морську тематику у новій для них техніці – Fluid Art.

Ця техніка є особливим різновидом абстракціонізму, в якому не існує певних сюжетів та обмежень. В Україні вона з’явилася відносно нещодавно, але вже стала популярною як серед художників, так і серед звичайних поціновувачів картин, до яких долучилися і користувачі бібліотеки.

На захід завітали юні художники з батьками, учасники студії «Чаювання з музою» і талановита молодь Рівного. Присутні отримали чудову можливість творити разом із прекрасною вчителькою та талановитою художницею, пані Аліною. Усі учасники так захопилися процесом, що забули про час.

Картина, написана за методом Fluid Art, є відображенням внутрішнього світу людини та стану її душі. Fluid Art – мистецтво, що не потребує професійних навичок, а процес нанесення фарб схожий з медитацією. З кожним рухом на полотні залишаються дивовижні візерунки, з`являються барвисті плями, витончені лінії і вигадливі форми.

Як підсумок творчої роботи, кожен учасник майстеркласу отримав картину під назвою «Подих моря», що буде прикрашати оселю та дивувати гостей. Пані Аліна подякувала присутнім за чудові емоції. У свою чергу, молодіжна бібліотека теж висловлює подяку майстрині й з нетерпінням чекає нових зустрічей.

Share:

administrator