#Ulibrv #події #цікавуємо 🧐

📲 Сучасна людина багато часу працює з гаджетами, які є інструментом доступу до інформації. 🧐 Сьогодні активно досліджується поняття постійного контакту сучасної людини з пристроями отримання інформації через інтернет, що звісно, має свої пріоритети та недоліки, а ще є безперечна потреба сформувати у сучаснoї людини навичку розрізняти правдиву інформацію від неправдивої, не вестися на маніпуляції та пропаганди. 🗣

🗝 Важливість вміння ідентифікувати вид неправдивої інформації та й загалом розуміння того, що нами маніпулюють, є надзвичайно важливою компетентністю людини в сучасному світі інформаційної навали. 😊 Це дозволяє нам убезпечити себе від токсичного контенту, шкідливих інформаційних впливів, а від так-сформувати у собі стійкість до них.

📍 Отож, у рамках проєкту «Медіаграмотність для громад», ✍ ініційованого програмою USAID «Мріємо та діємо» за підтримки IREX, 31.08. о 17:00 запрошуємо на «Медіаграмотне чаювання» до Рівненської обласної бібліотеки для молоді (відділ сімейного читання).

Share:

administrator