4 листопада у Рівненській обласній бібліотеці для молоді презентували виставку творчих робіт студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету «Мистецька рапсодія». Надзвичайно приємно, що до нас завітало чимало гостей!

На виставці органічно поєдналися різні види мистецтв, адже ми змогли роздивитися гарні твори студентів, зокрема гобелени, художню обробку дерева та художню кераміку. Сучасний світ дуже швидкий та мінливий, проте мистецтво дозволяє трохи уповільнитися та заглибитися у суть речей. Творчість – це надзвичайно важлива риса людини та цінність. Музична пауза відбулася завдяки ансамблю викладачів-гітаристів викладачів «Resonance» із Рівненської ДМШ № 1 ім. М. В. Лисенка у складі: Анатолія Цимбалюка, Юрія Кузьмічова, Михайла Кравчука та Тараса Тимощука.

До слова, під час презентації були запрошені: завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор Олександр Сташук, членкиня Національної спілки художників України, старша викладачка Віра Чернієнко, викладач Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка Юрій Кузьмічов, лауреатка премії ім. Ганни Леончук, старша викладачка з художнього текстилю Ірина Локшук, кандидатка мистецтвознавства Любов Крайлюк, старший викладач з художньої обробки скла Василь Павлунь. Усі вони висловили власні думки про мистецтво та життєвий шлях до нього. Освіта необхідна, проте для мистецтва потрібен особливий вогник, який виникає у душі людини.

Виставка проводилася не лише як мистецька подія, але і профорієнтаційна. З цієї нагоди до нас завітали старшокласники та учні професійно-технічного училища, які можливо мають творчі здібності і хотіли б спробувати себе у здобутті творчої професії.

якуємо усім присутнім за теплі, надихаючі слова та промови, гарні відгуки. Ми зупинилися на мить, щоб поговорити про мистецтво і це було чудесно!

Share: