Спільно з українською дитячою письменницею Євгенією Пірог (Казкарка Джінні), Рівненська обласна бібліотека для молоді організувала зустріч «Місто, де збуваються мрії» для учнів 3-Б класу НВК №12.

На заході наша спікерка розповіла про свою неймовірну книжку «Агент безпеки Ромчик або Експрес Щастя». У бажанні зробити людей щасливими «агент безпеки» Ромчик разом з подружкою Катрусею впродовж лише трьох днів має розв’язати купу завдань, аби його близькі потрапили на омріяний Експрес Щастя. Однак у втіленні мрій чи не найдивовижнішою пригодою виявляється пошук однодумців на шляху до власного щастя. Кожен в дорозі додасть собі рішучості, мудрості, товариськості. А скільки потрібно докласти зусиль – секрет ваш і цієї книжки.

Наприкінці учасники отримали задання, адже разом із Казкаркою Джінні пробували створити власну чарівну історію. У цьому їм допомагали Балакучий Шпак та його перо. Вдалося придумати історію під назвою «Диво-Рівне», де дії відбуваються у зоопарку, а головною героїнею стала дівчинка Марійка. Вийшло цікаво і дуже весело для всіх, а процес приніс багато задоволення. Дякуємо пані Євгенії та всім присутнім за чудовий захід!

Share:

administrator