Курс розмовної української мови. Запрошуємо молодь та дорослих віком від 18 років оволодіти навичками вільно спілкуватися рідною мовою. Базовий рівень володіння українською мовою. Заняття проводить дипломований вчитель української мови і літератури – Тетяна Гніденко. Для того, щоб навчання було не лише захопливим, а й ефективним застосовуються словесні (бесіда, розповідь), наочні (ілюстрації, презентації) та практичні (вправи, творчі завдання) методи. Завдяки заняттям Ви вдосконалите рівень володіння українською мовою за найкоротший термін, зможете вільно спілкуватися та отримаєте знання, необхідні для навчання та роботи.

Курс вивчення української лексики та граматики. Запрошуємо молодь та дорослих віком від 15 років оволодіти україномовним спілкуванням як мінімум на рівні елементарної комунікативної компетенції в говорінні, читанні, письмі. Заняття проводить викладач, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу – Світлана Мельниченко.

Заняття відбуваються двічі на тиждень.

До участі у навчально-літературній платформі «Живи українською!» запрошуємо молодь та дорослих віком від 15 років, зокрема із числа внутрішньо переміщених.

Деталі за тел.: +380 95 019 17 24 викладач Тетяна

Share:

administrator