У рамках школи майстерності «Бібліопрофі» працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді взяли участь у навчально-розважальній грі «Країна гідності».

Це карткова гра, спрямована на покращення вмінь долати перешкоди, з якими стикається молодь під час реалізації своїх соціальних прав, що була створена молодіжним сектором Ради Європи. Видання українською мовою було здійснено Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проєкту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні. Всього було видано 350 комплектів україномовної гри, три з них отримала наша бібліотека. Гра є досить цікавою та користується популярністю серед молоді.

Бібліотекарі, як члени парламенту однойменної країни, приймали рішення про соціальну політику у рамках плану розвитку країни на найближчі п’ять років, щоб вивести країну з кризи. Гравці вибирали сферу політики, де вони реалізовували свої рішення.

Учасники зробили висновок, що саме соціальні права є необхідними для повноцінної участі у житті суспільства і держава повинна сприяти реалізації соціальних прав громадян. Дякуємо колегам за якісну організацію, азартну та цікаву гру! 

Share:

administrator