Повідомляємо про гарну можливість ‼🧐 Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді»

Конкурс проводиться з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки конкурсу:

  • історія розвитку сучасної української культури;
  • історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;
  • культурна дипломатія;
  • актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;
  • креативні індустрії;
  • відновлення культурних пам’яток у межах проекту «Велика реставрація»;
  • інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

Прийом конкурсних робіт розпочався 11 січня та триватиме до 9 серпня. Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на електронну пошту Інституту політико-правових та релігійних досліджень: institute2014@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Додаткова інформація на Facebook-cторінці Інституту політико-правових та релігійних досліджень – www.facebook.com/institute2015 (https://www.facebook.com/institute2015/photos/a.1633661013583176/2877528222529776/)

Share:

administrator