У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся обласний вебінар на тему: «Новий погляд: реновація бібліотечних приміщень». Подія відбулася на онлайн-платформі Google Meet. До заходу приєдналося 40 бібліотечних фахівців Рівненської області.

Тема вебінару актуальна та проблематична, адже сучасна бібліотека має бути комфортним простором для своєї громади. Доповідачами стали як працівники молодіжної, так і бібліотекарі з ОТГ. Ми прослухали цікаві та інформативні доповіді про трендові концепції облаштування бібліотеки та про приклади конкретних бібліотек ОТГ області. Дізнавалися, що і як ми можемо інтерпретувати та втілювати на практиці у своїх книгозбірнях.

Обговорювали данську модель 4-х просторів бібліотеки (простір натхнення, простір навчання, місце зустрічі та перформативний простір). Послухали про досвіди  Сарненської ЦРБ (новий погляд на обслуговування користувачів) та Гощанської ЦРБ (облаштування простору бібліотеки у новому приміщенні). А також про перетворення бібліотеки у сучасний молодіжний простір (зокрема, на прикладі Рівненської молодіжки).

Дякуємо всім спікерам та слухачам за корисні ідеї. Сподіваємося на нові зустрічі!

Share:

administrator