27 листопада Рівненська обласна бібліотека для молоді провела обласний семінар «Бібліотека на допомогу реалізації Цілей сталого розвитку ООН у контексті молодіжної проблематики» що стосувався бібліотек як інструменту у сприянні реалізації 17 цілей сталого розвитку утверджених ООН. Контекстом зустрічі фахівців стала молодіжна проблематика, тут ми поговорили і про теорію, і про перспективи, і про реалізацію на конкретних прикладах, і про проблеми.

Серед обговорюваних тем варто виокремити: інформаційна та цифрова грамотність як пріоритетний напрямок роботи молодіжної бібліотеки, роль бібліотек у формуванні мирного суспільства, роль бібліотек у соціалізації молоді з інвалідністю, молодіжні клуби у бібліотеках, інформаційна підтримка молоді у екологічній освіті та інші. Тому програма семінару вийшла дуже насиченою та цікавою. Учасниками стали 40 фахівців: міської ЦБС, районних бібліотек та ОТГ області.

Семінар розпочався з екскурсії бібліотекою для гостей з області. Під час семінару працівники обласної молодіжної книгозбірні представили актуальні теми виступів для присутніх. Висвітлили досвід у роботі з молоддю з використанням Цілей сталого розвитку ООН щодо реалізації найбільш перспективних напрямків для впровадження в бібліотечній діяльності, як соціальній інституції. Також учасники семінару мали можливість отримали індивідуальні консультації від спеціалістів РОБМ. Для учасників семінару провели анкетування в ході якого присутні назвали актуальні теми, висвітлення яких вони б хотіли почути на наступному семінарі. Усім дякуємо за активну участь, зацікавлення та зворотній зв’язок!

Share: