Після тривалої перерви у проведенні офлайнових зустрічей молодіжна бібліотека провела  обласний семінар «Основні напрями діяльності молодіжних бібліотек з популяризації читання».

Учасниками обласного семінару стали 46 бібліотекарів з Рівненської ТГ, Березнівської ТГ, Вирівської ТГ, Корнинської ТГ, Рокитнівської ТГ, Шпанівської ТГ, Повчанської ТГ, Соснівської ТГ, Полицької ТГ, Великомерижиріцької ТГ, Дядьковицької ТГ, Здовбицької ТГ, Привільненської ТГ,  Козинської ТГ, Острозької ТГ, Гощанської ТГ і т.д.

Сьогодні фахівці молодіжки поділися своїм досвідом роботи з молоддю, зокрема говорили про: просування читання засобами рекомендаційної бібліографії; про пріоритетні форми роботи молодіжної бібліотеки; про електронні сервіси та методи дослідження читацьких потреб;  про залучення внутрішньо переміщених осіб до читання україномовної книги. А ще звичайно, про умови поповнення бібліотечних фондів та нові можливості для книгозбірень.

У нас всіх є спільна мета – це перетворення бібліотек на дружній та комфортний простір, де читачі почуватимуться зручно, комфортно та невимушено. Сподіваємося, живе спілкування між колегами на семінарі наштовхне всіх на нові ідеї, щоб зробити бібліотеку не тільки культурним осередком, а й розширити коло її користувачів.

Share:

administrator