Відбулося оголошення результатів конкурсу «Краща книга Рівненщини»-2022, який вже вдванадцяте відбувся на теренах області та має на меті показати для читачів кращі видання місцевих авторів та водночас виховувати культуру читання й любові до книги серед дітей і молоді.
Рівненська обласна бібліотека для молоді є одним із співорганізаторів конкурсу. Цьогоріч у номінації «Краще видання для юнацтва та молоді» перемогла Євгенія Гембаровська з книгою «Буде добре». Серед журі конкурсу – завідувачка відділу абонементу Рівненської обласної бібліотеки для молоді Іванна Березюк. За найбільшу кількість голосів серед читачів нашої книгозбірні молодіжна бібліотека додатковою відзнакою у рамках конкурсу нагородила відому письменницю Ксенію Циганчук за книгу «Кубик Рубіка».
Переможців конкурсу в 10 номінаціях визначало авторитетне журі, до якого входять науковці, письменники, художники, відомі громадські та культурні діячі краю. На заключному етапі було відібрано 701 книгу, серед яких члени журі конкурсу визначили кращі видання.
Дякуємо авторам та читачам!

Share:

administrator