Рівненська обласна бібліотека для молоді оголошує проведення обласного фотоекоконкурсу «Заповідні місця нашого краю» серед молодих бібліотекарів області!

✅ Основною метою фотоекоконкурсу є привернення уваги та збереження природної спадщини країни, підвищення обізнаності щодо цінностей біологічної та ландшафтної різноманітності, а також виховання поваги до природи та стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності бібліотечних працівників, сприяння розвитку творчих зв’язків і обміну досвідом між спеціалістами бібліотек області.

📌 Конкурс проводиться у два етапи:
– прийом матеріалів – з 20 червня 2022 р. по 29 серпня 2022 р.;
– голосування та визначення переможців здійснюється шляхом підрахунку кількості вподобань (лайків) на публікацію у соціальній мережі Facebook РОБМ – з 30 серпня 2022 р. по 30 вересня 2022 р.

🤗 За підсумками конкурсу переможець отримає цінний подарунок – термочашку.

Основні критерії для участі у конкурсі:
– оригінальність;
– якість;
– найбільш точне відображення теми конкурсу (привернення уваги та збереження природної спадщини країни).

Для участі у конкурсі необхідно:
– заповнити онлайн форму (https://forms.gle/LQSVGVSWsTkRam1R9) 👈
– надіслати фотографію на електронну адресу yunilibr@gmail.com

Вимоги до фото:
– Цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів, розмір фотографії не повинен перевищувати 25 Мб
– Колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Від одного учасника може бути представлено 1 фото.

⁉️ Зверніть увагу! Матеріали, що не були зареєстровані через онлайн форму до участі у конкурсі не допускаються. Організатор залишає за собою право використовувати фото надісланні на конкурс на сторінках у соціальних мережах, сайті, ЗМІ та у створенні бібліотрансформера «Заповідники Рівненщини».

Share:

administrator