🧐🤓 Відкрий економічні перспективи молоді своєї громади

Які перспективи для побудови успішної кар’єри чи започаткування власної справи ти маєш у своїй громаді? Чого тобі не вистачає для старту власного бізнесу? Як збільшити шанси на працевлаштування в компанії своєї мрії? Дізнайся та поділися власною думкою під час онлайн-обговорення «Економічні перспективи молоді» в рамках програми «Мріємо та діємо».

📝🔎 Запрошуємо молодь віком 14-35 років: старшокласників, студентів професійно-технічних та вищих закладів освіти, молодих підприємців або тих, хто мріє ними стати, а також молодих людей, які потребують кар’єрного консультування на обговорення економічних перспектив молоді. Результати обговорень допоможуть програмі «Мріємо та діємо» розробити та запропонувати вам підтримку у розвитку економічних можливостей та готовності до кар’єри, яка відповідатиме вашим потребам і враховуватиме особливості вашої громади.

📍📌 Коли: 26 травня 2021 року, 16:00 – 18:00
📍📌Де: онлайн (ZOOM)
📍📌Модератори: Тарас Ткачук та Тарас Деркач

Ми обговоримо:
● Поточну ситуацію з економічними та підприємницькимиможливостями у вашій громаді
● Проєкти та ідеї, які хотілося би втілити в громаді, і чому цепоки не вдається
● Кар’єрні можливості та кар’єрне консультування
● Чого не вистачає молоді в громаді для реалізації своїхпроєктів, стартапів, підприємницьких починань
● Аналіз існуючих можливостей в громаді.

📍📌 Як взяти участь: участь безкоштовна, але тобі потрібно зареєструватись та відповісти на декілька запитань тут – https://forms.office.com/r/CWtiyemf1f

🧐 Зареєструйся та отримай підтвердження участі в обговоренні.
Після заповнення форми ти отримаєш підтвердження на пошту.

Організатори і партнери: програма «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Дізнайся більше про програму “Мріємо та діємо” на сторінках всоціальних мережах: Фейсбук (https://www.facebook.com/mriemotadiemo) та Інстаграм (https://www.instagram.com/mriemotadiemo/?hl=uk).

Share:

administrator