Наближається 130-річчя від дня народження українського державного, військового, та політичного діяча – Андрія Мельника. З цієї визначної дати Рівненська молодіжна бібліотека організувала та провела годину патріотичного виховання «Андрій Мельник – лідер ОУН» для молоді старших класів ЗОШ № 13 м. Рівне.

Ведуча нашого заходу Марія Купрунець розповіла слухачам, що Андрій Мельник – це людина, яка присвятила своє життя втіленню головної ідеї  – створенню Української самостійної соборної держави. Аудиторія дізналася чимало цікавих фактів про життєвий шлях цього діяча та його військову кар’єру. Він не один раз ризикував власним життям, а на його долю випало чимало випробувань: концтабори, в’язниця, втрати друзів, нерозуміння соратників, наклепи ворогів. Також молодь дізналася, що Андрій Мельник був Головою Проводу Українських Націоналістів, другим головою ОУН. Також він став одним з найближчих соратників Полковника Євгена Коновальця.

Сподіваємося, що почуте допоможе молоді краще орієнтуватися в складній українській історії ХХ ст. та буде прикладом вірності Україні.

Share:

administrator