Відбувся показ містичного фільму «Інші» режисера Алехандро Аменабара з Ніколь Кідман в головній ролі. Лауреат восьми премій «Гойя», в тому числі в номінаціях «найкращий фільм» і «найкраща режисура». Прем’єра фільму відбулась 2 серпня 2001 року. В США фільм зібрав $96 522 687, в інших країнах $113 424 350, що загалом склало $209 947 037.

Щоб захистити власних дітей від жорстокості Другої Світової війни, Грейс вирішує оселитися в одному зі старовинних особняків, розташованих на острові. У стрічці двоє дітей вже давно страждають від дивної недуги, вони абсолютно не переносять сонячне світло. З цієї причини в будинку встановлюється жорсткий порядок поводження, а у всьому особняку панує виключно напівтемрява. Досить складно стежити за встановленими правилами, особливо, якщо в особняку раптом пропадають всі слуги.

Гнітюча атмосфера поглинає глядача повністю, дозволяючи вирватися назовні всім емоціям. Чудова гра головної героїні Ніколь Кідман, якій вдалося передати любов до дітей в поєднанні зі строгістю, трагічність становища з одного боку і ніжність до близьких з іншого.

Запрошуємо щонеділі поціновувачів арт-хаузного кіно до молодіжки.

Share:

administrator