У четвер, 24 жовтня, о 14.00 у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація збірки оповідань «Дорогою» (2019) рівненської письменниці члена Національної Спілки письменників України Ірини Одерако.

Першу книгу Ірини Одерако «Там де перетинаються грані» у 2012 році визнано кращою книгою Рівненщини в номінації «Літературний дебют». У листопаді того ж року авторці за обнадійливий літературний старт присудили премію імені Михайла Дубова. У 2014 році з’явився роман «Від світанку і до вічності», який було відзначено літературною премією Уласа Самчука.

І ось у цьому році видана нова збірка трепетних оповідань «Дорогою» – зібрані у цій книзі оповіді – це трепетні свічечки співчуття й любові до ближнього, що їх засвітила молода письменниця у наш похмурий український досвіток. Оповідання у книзі доповнені малюнками самої авторки.

Презентацію книги відвідали: Неоніла Диб’як (лауреат обласної літературної премії імені Валер’яна Поліщука), музичний гурт «ConAmore», вчитель зарубіжної літератури та етики Любов Марущак та школярі 9-го класу НВК №12, колеги, пошановувачі, прихильники творчості та всі бажаючі.

Також чудовим доповненням став дебют доньки авторки, яка продекламувала листи. Затишну атмосферу створили музичні композиції виконані на скрипці керівником інструментального гурту Лілею Абулаєвою.

Гості презентації почули багато цікавого з перших вуст самої письменниці. Було дуже затишно та натхненно! Поговорили про осінь та літературу, участь в мистецьких та літературних проєктах, а також мали можливість поставити свої запитання авторці.

Share: