Фредрік Бакман — відомий шведський блогер, колумніст, фрілансер, популярний письменник.

Його книги-бестселери перекладено 25 мовами світу, а англомовна версія роману «Друге життя Уве» 42 тижні очолювала рейтинги «New York Times». Сукупний тираж книг — понад п’ять мільйонів примірників, що продаються у 40 країнах світу.

У 2013 році Фредріка визнано найуспішнішим автором Швеції. Дебют Бакмана як автора відбувся у 2012 році, коли було видано відразу 2 його книги: роман «Друге життя Уве» і наукова праця «Речі, які моєму синові слід знати про світ».

Роман «Друге життя Уве» – іронічна і зворушлива історія про людей, не потрібних суспільству — став бестселером за версією «New York Times», отримавши позитивні відгуки, як літературних оглядачів, так і читачів. У світі було продано понад 2.8 млн. примірників «Ove». Це найпопулярніший твір у Швеції з часів трилера Стіга Ларссона «Дівчина з татуюванням дракона».

У 2020 році очікується кінопрокат американсько-шведського ремейка фільму «Друге життя Уве» з Томом Генксом у головній ролі. Ще один роман «Бабуся наказала кланятися і передати, що просить вибачення» вийшов у 2013 році.
Характер романів Фредріка Бакмана зворушливий, смішний, з нотками мудрості. Приголомшливі розповіді про повсякденне життя людини. Герої — люди різного віку, від дітей до пенсіонерів, не ідеалізовані, щирі у своїх почуттях.

На сьогодні Бакман написав шість романів, дві новели й одну науково-популярну книгу.

У світі продано понад 10 мільйонів примірників 46 мовами, а екранізацію фільму «Друге життя Уве» номіновано на дві премії «Оскар».

Детальніше слухайте у подкасті)

Share:

administrator