🥰📚Рівненська обласна бібліотека для молоді надзвичайно вдячна за чарівний книжковий дарунок до різдвяно-новорічних свят для наших читачів Надзвичайному і Повноважному Послу Бельгії в Україні – Петеру Ван Де Велде (Embassy of Belgium in Kyiv).

🤓📒 У листопаді 2022 року вийшли друком два нових бельгійських комікси українською мовою. Серед них графічний роман “Брузель” авторства бельгійських художників Франсуа Скейтена та Бенуа Петерса та ілюстрований альбом “Смурфики та різдвяна буря”, створений бельгійським художником Пейо. І обидва альбоми були успішно видані за ініціативи українських підприємств у ці складні воєнні часи.

🤓📒 Комікс “Брузель” розкриває історію із циклу “Примарні міста” і є першим альбомом українською мовою. До речі, ця серія вважається еталоном європейського міського графічного роману.

🤓📒 Пригоди Смурфиків українською – це чудесна нагода для дітей відчути казкову атмосферу коміксів із відомими героями мультфільму. Варто зауважити, що фігурки Смурфиків також є талісманами 17 цілей сталого розвитку ООН включно до 2030 року, а дана публікація альбому припадає до 65-річчя Смурфиків, яке відзначається у 2023 році. Тішимося новим чудовим виданням на полицях бібліотеки та запрошуємо наших читачів до знайомства з цими книгами 😊

Share:

administrator