Бібліотека бере на себе місію долучати користувачів, зокрема молодь до літературного слова. Тому молодіжка провела захід у форматі літературно-музичної композиції, яку ми присвятили Олені Телізі. Наша спікерка завітала до Технічного коледжу НУВГП.

Вона розповіла, що Олена Теліга – відома українська поетка, публіцистка, літературна критикиня, діячка ОУН. Улас Самчук сказав про неї так: «Вона вміла бути винятковою жінкою, майже наївною, дуже ніжною, але разом… це був камінь, що викрешував іскри». До слова, якийсь час Теліга жила у Рівному. У 1941 році письменниця працювала у редакції газети «Волинь» та товаришувала із Самчуком.  Спікерка нагадала, що у нашому місті є вулиця названа на її честь.

Під час розповіді про життєві та творчі перипетії, історичні та культурні контексти у яких жила поетеса, наша ведуча запропонувала слухання тематичних музичних творів,  які глибше та емоційніше розкривають суть сказаного. Опісля запропонувала присутнім взяти участь у декламації віршів Олени Теліги. Вийшло дуже гарно! Дякуємо всім за активну присутність та до нових зустрічей!

Share:

administrator