У молодіжці відбувся показ анімаційного фантастичного фільму «Віктор-Робот». До перегляду долучилися діти з приватного ліцею «ЮКІ», які заодно і познайомилися з бібліотекою. Фільм наданий українським кінодистриб’ютором Артхаус Трафік.

Сюжет оповідає про далеке майбутнє, де штучна Залізна Зірка з невідомої причини перестала світити і для її ремонту прилітають на зорельоті дівчинка Вікторія зі своїми батьками. В пошуках творця Залізної Зірки Вікторія знайомиться з роботом, який стає її другом і отримує ім’я Віктор.

Варто відзначити, що фільм «Віктор_Робот» режисера Анатолія Лавренішина визнали переможцем у номінації «Найкращий анімаційний фільм» та найкращим повнометражним фільмом для дітей на 13-му Міжнародному фестивалі анімаційного кіно Tofuzi у Батумі (Грузія). Крім того, стрічка отримала «Приз глядацьких симпатій» у Національній конкурсній програмі. 

Після перегляду молодь охоче ділилася позитивними враженнями і обговорювали важливі теми дружби, відносин в родині, відповідальності і пошуку справжнього себе.

До зустрічі у молодіжній бібліотеці!

Share:

administrator