У рамках літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді було проведено «Поліцейський Адвайзер» для учнів пришкільного табору НВК №18.

З учасниками пришкільного табору НВК №18 спілкувалися співробітники Управління патрульної поліції в Рівненській області (начальник  відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП, капітан  поліції – Бояківська Іванна, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП, старший лейтенант поліції – Сенчук Яна, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП, лейтенант поліції – Борейко Олеся).

Під час заходу було розглянуто техніку безпеки під час літніх канікул. Зокрема, повторили основні правила дорожнього руху та прогулянок на велосипедах, роликах чи скейтах. Крім того, дітлахи дізналися про попереджувальні сигнали поліцейських автомобілів під час оперативного реагування на події.

Дякуємо за корисну інформацію фахівцям Управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП. Запрошуємо до подальшої співпраці.

До нових зустрічей на заходах бібліотечного літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator