У рамках літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді було проведено «Поліцейський Адвайзер». На захід завітали учасники пришкільного табору НВК №12.

Старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП, старший лейтенант поліції – Сенчук Яна, підготувала для учнів детальну інформацію щодо техніки безпеки під час літніх канікул. Так, визначили необхідність та правила носіння світловідбиваючих елементів для дітей і дорослих для зниження кількості випадків наїзду на пішоходів – флікерів. Учасники заходу вивчили правила безпечної їзди на велосипедах, роликах та скейтах з використанням захисного спорядження. Також розглянули норми, яких варто дотримуватись задля безпечного переходу проїжджої частини дороги. Крім того, діти поділилися історіями про дорожньо-транспортні пригоди учасниками або ж свідками яких їм доводилося бути.

Особливу увагу було відведено питанню безпеки пасажирів під час руху транспортних засобів. Також було наголошено на доцільності перевезення дітей, зріст яких менше 145 см або тих, кому менше 12 років без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину ремінцями безпеки. Речниця зазначила, що варто обирати «що» та «хто» для вас «дорого» та «дорогий» при виборі засобів безпеки.

Дякуємо за корисну інформацію нашій спікері. До нових зустрічей на заходах бібліотечного літнього табору «Summer Camp» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator