Однією із актуальних проблем, що постають перед молоддю є агресія та насильство, як з боку дорослих, так і однолітків. У зв’язку з цим, спеціалісти Рівненського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, разом із учнями 1 курсу ДНЗ«Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі»,провели правовий полілог на тему «Стоп агресії». Зустріч відбулася у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Спікери розповіли про зміст та особливості відносно нового для пересічного громадянина терміну «булінг», а також підготували роздаткові матеріали із вказаної теми.

Заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, Висоцький Юрій Вікторович, розповів про види булінгу серед молоді, підготував низку документальних фактів, що свідчать про вчинення злочину, розповів про порядок притягнення до відповідальності винуватців, та їх батьків (у випадку, якщо особа, що вчинила злочин не досягла 16-річного віку). Особливу увагу було приділено темі кібербулінгу.

Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, Ососкало Григорій Юрійович, дав наставницькі поради учням з питання: «Що робити, якщо дитина потерпає від булінгу?». Окрім того, для відвідувачів було підготовлено мультимедійні матеріали, що у доступній формі зобразили необхідність та доцільність вивчення теми «булінгу» серед молоді.

Дякуємо фахівцям за змістовну та доступно подану інформацію, а також всім присутнім за активне обговорення.

Share:

administrator