За участі фахівців Рівненського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги у молодіжній бібліотеці було проведено правовий полілог «STOP, булінг!». На захід завітали учні І курсу  ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

Головний спеціаліст Рівненського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги – Ольга Лавренюк, підготувала для учнів детальну інформацію щодо булінгу серед молоді. Так, учасники заходу з’ясували основні відмінності понять «сварка», «конфлікт» та «цькування», аналізуючи конкретні приклади. Також розглянули можливі прояви фізичного, економічного, психологічного насильства та кібербулінгу. Спікерка озвучила особливості, що характеризують учасників булінгу (кривдник, потерпілий, спостерігач).

Особливу увагу було відведено законодавству України щодо протидії цькуванню. Так, учасники заходу розглянули рівень відповідальності, права та обов’язки учасників булінгу й керівництва закладів освіти. Спеціалістка також надала поради щодо того, як молоді впоратися із цькуванням самостійно.

Дякуємо за корисну інформацію нашій спікерці. До нових зустрічей на заходах у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Share:

administrator