З нагоди Всесвітнього дня письменника у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася творча презентація анімованої книжки «Крамниця часу», яку у співпраці з художницею та ілюстраторкою Наталією Серветник створила Олена Медведєва. Вона завітала до нас сьогодні, щоб представити свій доробок для п’ятикласників  ЗОШ №10 м. Рівне.

На початку події наша ведуча представила пані Олену, адже вона відома на Рівненщині та за її межами майстриня народної творчості, ініціаторка створення видавництва «Креативна книга»,  займається унікальними нерукотворними вишиваними книгами. Крім того, наша гостя є відомою письменницею, тому предметом сьогоднішньої презентації у книгозбірні стала її дивовижна анімована філософська казка «Крамниця часу».

Олена Медведєва познайомилася зі своїми дуже уважними та допитливими слухачами.  Після цього усі переглянули декілька запропонованих біографічних та творчих відео, наприклад чудову «Історію про блакитнокрилого бедрика», також створену у співпраці з Наталією Серветник. Тоді пані Олена розпочала свою оповідь про «Крамницю часу», її зміст та процес створення.  Ця книжка є дуже яскравою, а текст таким, що буде цікавим як дорослим, так і малечі. Крім видання у паперовому варіанті, є і особливий формат, бо це казка висловлена малюнком. Тому переглянули  анімований формат, коли у кадрі прямо перед нашими очима народжуються прекрасні акварельні малюнки, а закадровий голос пані Олени озвучує текст твору.

Варто зазначити, що зустріч була дуже інтерактивною та живою, адже аудиторія постійно отримувала цікаві запитання від авторки. У кінці відбувся розіграш примірників книги «Крамниця часу» за найбільш цікаві та незвичні запитання для письменниці. Усі екземпляри були підписані для нових власників. Відбулося фотографування бажаючих з пані Оленою.

 Дякуємо всім гостям та чекаємо на нові зустрічі з Вами!

Share:

administrator