У Рівненській обласній бібліотеці для молоді, (вул. Київська, 18) відбулася презентація другого видання книги «Рівненський буквар» Олени Медведєвої. Завітали учні рівненського ліцею №18 та бажаючі.

Олена Медвєдєва – відома рівненська письменниця, журналістка, психолог, ініціаторка та засновниця авторського видавництва унікальних вишитих книг ручної роботи «Креативна книга», майстриня народної творчості.

«Рівненський буквар» – це друге доповнене видання, де вміщена рідна Рівненщина від А до Я. За перше видання, яке побачило світ 2016 року, авторка отримала премію імені Уласа Самчука. Ця книга мала вийти наприкінці лютого 2022 року, проте через повномасштабне вторгнення росії ці плани були відкладені. На щастя, проєкт здійснився і читачі побачили другий «Рівненський буквар»!

«Рівненський буквар» адресований як найменшим, так і дорослим читачам. Ця книжка може зацікавити тих, хто любить рідний край і прагне краще його пізнати. Сьогодні ж авторка розповіла чимало цікавого та маловідомого  про Оствицю, історію Європейського кварталу в Рівному, центральну вулицю – Соборну та багато іншого. Зачитала уривки, відповіла на усі запитання, показала книгу, розповіла про її створення. Наприкінці відбулося неформальне спілкування з авторкою та фотографування. Дякуємо!  

Share:

administrator