Рівненська обласна бібліотека для молоді сьогодні приймала багато приємних гостей, адже у нас відбувалася презентація збірки «#Голоси» (антологія Всеукраїнського форуму військових письменників), яка з’явилася за підтримки Українського інституту книги та видавця – Ігоря Степуріна. Особливо приємно, що презентація розпочалися саме нашим містом та відбуватиметься надалі у багатьох інших містах країни!

Завітала команда, яка створювала цю книгу разом з директоркою Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука Тетяною Пилипець. Варто зазначити, що проєкт Форуму військових письменників бере початок саме з цієї бібліотеки у 2019 році. До слова, до проєкту дотичні багато бібліотекарів. Також прийшли бажаючі та бібліотечні фахівці книгозбірень територіальних громад та міста Рівного.

Сьогодні наші гості перевтілювалися та ставали голосами поезій вміщених у антології. Це було щемко та потужно! Вірші читали Андрій Пермяков, Оксана Фусик, Катерина Флекман, Оксана Весна. Учасники презентації не тільки познайомилися зі спікерами, але і почули детально про створення цієї книги, про військових-письменників, особливості літератури написаної військовими та багато іншого. Крім того, учасники презентації коротко представили інші свої проєкти, книги та збірки створені останніми роками і, які так чи інакше зачіпають тему війни.

Спілкування відбулося тепло, невимушено, цікаво. Тематика надзвичайно актуальна! Ми щиро вдячні кожному та кожній, хто сьогодні був з нами! Бібліотекарі територіальних громад отримали книжкові подарунки. А особливо організаторам події. До нових зустрічей!

Share:

administrator