Рівненська обласна бібліотека для молоді  провела презентацію нової  креативної антистрес-збірки «Пластилінові загадки» (другої книги з серії «Пластилінове диво»)  відомої рівненської письменниці, членкині Асоціації поетів-ронделістів України, лавреатки та дипломантки багатьох літературних конкурсів, члена Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, майстрині – Євгенії Гембаровської  у 2-Б класі (кл.керівник –  Грибчук Світлана Миколаївна) рівненського ліцею №12. 

Невгамовні другокласники із задоволенням розгадували загадки нової збірки пані Євгенії, із цікавістю розглядали пластилінові ілюстрації до неї; слухали історії про дивовижних тварин збірки, обмінювалися враженнями з автором та власним досвідом від знайомства з такими тваринами. Далі письменниця провела діткам пластиліновий покроковий  майстер-клас зі створення сови ( однієї з героїнь нової збірки). Вибір такої тварини невипадковий – це символ мудрості та один з атрибутів уроків діток за програмою «Інтелект України». Учні дізналися, що сови – це розумні та витривалі нічні хижаки, які можуть полювати навіть  одна на одну; мають особливе пір’я, тому політ цих птахів абсолютно безшумний; можуть повертати голову на 270 градусів; мають повністю нерухомі очі, зате рухливу шию; мають гарний слух, адже їхні вуха розташовані асиметрично і ще багато цікавої інформації про сов. Учні творили у теплій творчій атмосфері,  пані Євгенія радила та коректувала виконання робіт, читала власні вірші. Діти залишилися в захваті.

Віримо, що нова збірка Євгенії Гембаровської «Пластилінові загадки»  стане гідним доповненням книжкової полички наших юних читачів, підніматиме настрій та спонукатиме до пластилінової творчості у їхній вільний час. Дякуємо ліцею №12 та його директору Луцюк Тетяні Валеріївні за творчу співпрацю. Бажаємо Євгенії Гембаровській подальших успіхів у важливій дитячій справі, із нетерпінням очікуємо на нові збірочки серії.

Share:

administrator