31 травня о 15.00 запрошуємо до Рівненської обласної бібліотеки для молоді, Київська, 18 на непересічну подію – презентацію збірника ліричної поезії Оксани Войтович “Струни кохання”.

Подія відбуватиметься за участі дуету “Фантазія” (у складі Оксани Войтович та Олександра Швардака). Ведуча – Наталя Вяткіна.

Оксана Войтович – стипендіатка міського голови 2021, викладачка вищої категорії, старша викладачка класу скрипки, а також керівник дитячого камерного оркестру РДМШ №1 ім. М. В. Лисенка. Композиторка, а також поетеса. Авторка дебютної ліричної збірки “Струни серця”. Авторка та виконавиця фортепіанних, скрипкових композицій, авторських пісень.

Олександр Швардак – викладач класу фортепіано та концертмейстер вищої категорії в РДМШ ім. М. В. Лисенка. Композитор та аранжувальник фортепіанних та скрипкових творів, пісень. Автор фортепіанного нотного збірника “Різдвяні мелодії”.

Оксана Войтович та Олександр Швардак є лауреатами багатьох конкурсів, удостоєні численних медалей та нагород в Україні та за її межами. Активні громадські діячі, учасники культурного життя міста, області та країни, співавтори наукових праць (музичних творів), також новоспеченого музичного збірника “На хвилях джазу” та збірника “Веселка.

Дует “Фантазія” внесений до книги досягнень міжнародного рівня “Талановиті люди планети 2020” США.

Приходьте насолодитися поезією, музикою та живим спілкуванням! 

Share:

administrator