У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація книги Борислава КолиЯк «Щоденник українського поляка». До нас завітали студенти РКЕБу.

Ведуча заходу представила присутнім автора. Борислав КолиЯк (справжнє ім’я Руденко Павло Іванович) народився 10.08.1991 року у місті Рівне. З 1998 по 2008 рік навчався у ЗОШ №26. У 2013 році закінчив навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство. Юрисконсульт за фахом у КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» РОР, помічник-консультант Олени Нездьор (депутатки Рівненської міської ради), поєднує роботу з літературною діяльністю. З 2016 року друкується в літературних журналах «ЛітераТ», «Гарний настрій» та альманахах. Публікувався на онлайн-платформі «Бабай» та інтернет-журналі «Стос».

Ми дізналися, що книга «Щоденник українського поляка» Борислава КолиЯк – це перший прозовий твір даного автора. В цьому творі він достатньо влучно, і навіть в деколи комічно, описує події, які трапляються з ним та його друзями протягом роботи головного героя в Польщі.

Письменник розповів, що на сторінках цієї книги можна зустріти і кохання головного героя, навіть відчути його на собі, адже почуття прописані в кожній літері. Але мандрівка головного героя Польщею не закінчується, а продовжується в Бельгії та на польському кордоні. Загалом, на наш час, ця книга є дуже актуальною, так як багато людей їдуть на захід шукати кращої долі, але не всі її знаходять.

Дякуємо пану Павлу за чудову презентацію, а аудиторії за інтерес та питання! До нових зустрічей.

Share:

administrator