У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася непересічна подія. Свій навчально-методичний посібник «Фізика і астрономія на календарі» представив В’ячеслав Білецький.

Білецький В’ячеслав В’ячеславович – кандидат педагогічних наук, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, нагороджений подякою Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами: Президії Федерації України, Федерації профспілок Рівненської області, Рівненської обласної державної адміністрації, обласного управління освіти і науки. 

Презентацію авторського посібника відвідало чимало гостей, серед них: Віталій Власюк – директор ПП «Волинські обереги», Юрій Ліпський – депутат РМР, член постійної комісії з гуманітарних питань, Борис Петрівський – кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри вищої математики, Андрій Юрченко – кандидат педагогічних наук, викладач фізики ВСП Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП, рецензент посібника «Фізика і астрономія на календарі, відомий рівненський фотограф Олександр Харват з дружиною Вікторією Шевчук та багато інших.

Під час презентації для присутніх відбувалося багато цікавого, інтелектуального та водночас інтерактивного і творчого. Зокрема, вікторина, виступ народного колективу «Грона», кава-брейк, можливість поспілкуватися з автором, розіграш книг тощо. Також багато із наших шанованих гостей висловили вітальні і теплі слова автору з нагоди виходу книжки у світ. Дякуємо всім за неперевершену атмосферу та чекатимемо на нові зустрічі!

Share:

administrator