2 грудня у Рівненському академічному ліцеї «Престиж» за участі працівників Рівненської обласної бібліотеки для молоді було проведено презентацію книги Олени Медведєвої «Таємниця з кавуновим присмаком» для учнів 3 класів.

Захід було розпочато зі знайомства з відомою майстринею та письменницею Оленою Медведєвою. Спікер розповіла про особливості вишивання книг, та надихнула школярів до нових досягнень. Для присутніх також були представлені відеоматеріали, відзняті українськими загальнонаціональними компаніями. Для учнів було цікаво дізнатися про сучасний формат креативних книг, переглядаючи відеоісторію про блакитнокрилого бедрика, котрий знає таємницю, як досягнути найзаповітнішого бажання. Саме таким секретом головний герой казки готовий поділитися з кожною дитиною, яка окрилена мрією. Пані Олена також поділилася з присутніми інформацією стосовно волонтерської діяльності, розповіла, що опікується онкохворою дівчинкою з Дубенщини – Марійкою Колесник.

Проте, чільне місце на заході було відведено саме презентації книги Олени Медведєвої «Таємниця з кавуновим присмаком». Учні із задоволенням слухали розповіді письменниці та активно долучалися до розмови. Надихнувшись зустріччю із майстринею, діти залюбки поповнили свої книжкові полиці новими надходженнями, серед яких книжки «Крамниця часу» та «Таємниця з кавуновим присмаком».

Дякуємо присутнім за долучення до заходу. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Share:

administrator