6 листопада у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація книг письменника Віктора Янкевича «Відплата» та «Вбивство в бібліотеці на Ринку, 9». До нас завітала студентська молодь Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП та Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

Віктор Янкевич пише у жанрі детективної прози. Твори публікував у різноманітних літературно-мистецьких часописах України. Мешкає у Кременці. Презентовані книги написані саме у жанрі класичного детективу (наприклад, герой Еркюль Пуаро Агати Крісті).

У центрі його оповідей цікава головна героїня – бібліотекарка Юлія Левицька («бібліотекарі знають усе»), котра віртуозно розплутує таємниці, знаходить кохання, а ще неймовірний Кременець, описаний письменником так, що ви одразу ж захочете його відвідати. До речі, прототип Юлії – реальна особа. У автора є ще одна родзинка, адже і місця та міста про які йдеться у його книгах – цілком реальні.

Під час зустрічі тепло поговорили про книги, творчість. Почули чимало цікавого під час спілкування з автором. Зокрема, про його письменницький шлях та творчі плани. Наступна книга описуватиме Рівне і пан Віктор роздумує над локаціями. Було цікаво почути думку молоді з цього приводу.

Поспілкувались також про улюблене кіно та кіно за мотивами книг. В аудиторії була можливість задати своє запитання автору. Насамкінець охочі встигли сфотографуватися з письменником. Дякуємо всім, хто завітав!

Share: