Київська фотографиня, викладачка,  журналістка, письменниця, засновниця волонтерської організації «Ми для війська» Тетяна Давиденко у співавторстві із Ведмедем Степаном презентувала книгу подорожніх нотаток «Країна призначення» у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Модератором події став український поет, прозаїк, драматург та перекладач Олександр Ірванець. До нас завітали містяни, учнівська та студентська молодь.

 Кига складається з листів ведмедя Степана – це подорожні нариси, написані від імені середьостатистичного українського ведмедика то в півкулі західній, то у східній. Це історії з різних екзотичних країн і міст, а також міст України, які Степан справді відвідав. Тут багато іронії та інтертекстуальності. Пишучи листи до своєї хазяйки, Степан проводить короткий курс української і світової літератури. Країна ж призначення для ведмедика завжди Україна.

Пані Тетяна розповіла, що матеріал книги збирався протягом десяти років, а друзі та колеги порадили з’єднати подорожні нотатки у цілісну книгу. Так і з’явилася ідея. Окремої уваги заслуговує і Ведмідь Степан, який викликав великий інтерес в аудиторії. Проте це не просто плюшевий ведмедик, а справжній мандрівник та автор.

Ми послухали чимало цікавих історій та дружньо і невимушено поспілкувалися. Було чимало запитань, тому діалог між письменниками та слухачами вдався. А ще вони читали для нас уривки вголос, провели екскурс творчістю письменників та Нобелівською премією, атмосферно розповідали про міста. Дякуємо всім, адже це було круто!

Share: