У середу, 26 травня о 17 годині в Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Київська, 18 відбудеться презентація нової книги нашої землячки, журналістки, співробітниці Українського національного інституту пам’яті Наталки Позняк-Хоменко «Волонтери: сила небайдужих» та інших видань Українського інституту національної пам’яті.

«У книзі зібрані неймовірні історії про те, як у 2014-2015 році тисячі українців, об’єднавшись, підставили надійне плече нашій армії, не лише одягнувши-нагодувавши-озброївши бійців, але й давши їм головне – сенс боротьби, відчуття, що тебе не кинуть і тобі є за що воювати. Для багатьох волонтерів це стало сенсом життя і вони досі продовжують тримати свій «фронт». Адже війна триває і досі», – говорить Наталка Позняк-Хоменко.

До книги увійшло 28 історій, розказаних від першої особи, які репрезентують різні аспекти волонтерської діяльності, пов’язані з російсько-українською війною: підтримка армії, допомога пораненим, підтримка населення, яке стало заручником цієї війни. Серед них – і кілька історій волонтерів із Рівненщини: голови Спілки підприємців Сарненського району Сергія Лаврущенка та представниці фонду «Руєвит» Світлани Правник, яка з друзями із Володимиреччини та Сарненщини з 2014 року їздить на передову, підтримуючи наших хлопців.

Світлана Правник теж приїде до Рівного, щоб узяти участь у презентації. Також на зустріч запрошені відомі рівненські волонтери, журналісти і просто небайдужі люди.

Приходьте і ви.

Share:

administrator