У стінах Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулась презентація перевидання книги «Княжа слава» українського письменника, педагога, видавця, громадського діяча Антіна Лотоцького, присвячена пам’яті відомого просвітянина, книговидавця, людини, що віддала життя Україні Михайлу Семеновичу Борейко. Михайло Семенович видав більше 50 книг і книга «Княжа слава» є однією з останніх його перевидань.

Ніхто краще про письменника не розповість, як його дружина Євгенія Гладунова – літописець просвіти, людина, яка була поруч з ним кілька десятків років. Слово надали освітянці, члену ради «Просвіти», доценту кафедри мови та літератури Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука – Лілії Миколаївні Овдійчук, яка є автором післямови «Княжої слави» та заступниці начальника управління освіти м.Рівне, голові міського управління «Просвіти» – Катерині Іванівні Сичик. Музичний супровід забезпечила письменниця, член спілки письменників України, член обласної музичної спілки – Лідія Микитівна Гольонко.

До заходу долучилися юні художники, учні класу образотворчого мистецтва Оржівської музичної школи Клеванської селищної ради під керівництвом викладача Ірини Миколаївни Локшук, які намалювали малюнки на історичну тематику та студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука, які зачитали улюблені уривки з «Княжої слави».

Дякуємо та чекаємо на заходах молодіжної бібліотеки!

Share:

administrator