У час, коли кожен з нас відчуває широкий спектр емоцій, до того ж негативних, варто спинитися хоча б на хвилину і допомогти собі трішки їх опрацювати. Адже, як відомо емоції, які ми відкладаємо нікуди не зникають і можуть повернутися у вигляді різних недуг.

А допоможе вам у цьому книга, що нещодавно з’явилися на наших полицях – «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» авторів Ілля Полудьонний, Марка Лівіна. Пропонуємо послухати детальніше у нашому новому випуску подкасту “Readcaster”.

Розум: та все добре! У тебе є робота, дах над головою, їжа і друзі. Емоції: щось так тоскно.

Якщо ви переживали схоже й не могли втямити, у чому річ — ця книжка для вас. У ній журналіст Марк Лівін і психотерапевт Ілля Полудьонний простими словами розповідають про емоції та почуття. Вони вчать розшифровувати повідомлення, що приходять у чат із самим собою: «Ти вже кілька днів сумуєш. Зверни на це увагу». Або: «Здається, ти заздриш другові, який знайшов нову роботу. Може, тобі теж час щось змінити?». Структурно книжка складається з 20 розділів. Кожен присвячується окремому почуттю чи емоції: злості, заздрості, образі, сорому, самотності тощо.

Share:

administrator