Молодь, культурні діячі краю та гості міста завітали на зустріч з відомим автором, поетом, музикантом, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Лазо.

Ведуча події представила присутнім нашого гостя. Вона зазначила, що пан Сергій яскраво відзначився у різних сферах мистецтва: у літературі, музиці, театрі, публіцистиці, естраді. Йому, як поету і композитору, належать такі відомі пісні, як «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Афіни-Київ-Істанбул», «Вперше», «Не йди»… Виконанням деяких з цих пісень усі насолодилися під час авторського виконання під акустичну гітару. Крім того, Сергій Лазо представив свій літературний та поетичний книжковий доробок, зачитав чимало красивих віршів.

Приємна, затишна і творча атмосфера посилилася спілкуванням. Ми не тільки слухали поезії і музику, а ще й почули різні цікаві життєві історії та спогади пов’язані з творчою діяльністю. На завершення усі бажаючі могли поспілкуватися з автором, поставити свої питання та придбати книжки, частина коштів з яких для ЗСУ. Дякуємо всім за прекрасну зустріч!

Share:

administrator