Рівненська обласна бібліотека для молоді інформує про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів. У конкурсі, який започаткований у 2007 році, можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

Організаторами Всеукраїнського конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України та комітет Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій у співпраці з місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Національної спілки письменників України.

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня поточного року. До участі у конкурсі приймаються творчі проекти аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання / роботи.

У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи. Авторський текст виконується українською мовою. Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у творчих проектах матеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора матеріалу.

Упродовж грудня – січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2023 року, якщо дозволятимуть безпекові умови. Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди.

Share:

administrator