☑️ День архітектури України, міжнародний день Дніпра, свято Івана Купайла, день родини та, навіть, день шоколаду. Також християни щороку відзначають 12 липня День апостолів Петра і Павла.

☑️ У липні щороку всі причетні відзначають день Військово-Морських Сил ЗСУ, день зенітних ракетних військ Повітряних Сил України, день Національної поліції України, день українських миротворців, день Сил спеціальних операцій ЗСУ та інші.

☑️ Крім того, у другий місяць літа відзначається 60 років від дня народження художника-ілюстратора українських видань книг Джоан Роулінг та Ганса Крістіана Андерсена – Владислава Єрко, 110 років від дня народження архітектора, проєктувальника багатьох споруд в Україні – Бориса Жежеріна та 110 років від дня народження художниці, основоположниці петриківського розпису на порцеляні – Віри Павленко.

☑️ А наприкінці липня відзначатимемо День Хрещення Київської Русі — України, всесвітній день вишивки та міжнародний день дружби.

Пропонуємо до перегляду випуск “Українського календаря” за липень 2022 року (https://youtu.be/SN0OBWAZXqU). Дізнавайтеся більше разом з нами про дати, постаті, події 👇

Share:

administrator