У молодіжній бібліотеці відбувся «Пісенний Різдвяний вояж з Іллею Кубаєм «Музика зможе без мене, але не я без музики». На захід завітала молодь Рівненського автотранспортного фахового  коледжу НУВГП.

Нашим головним гостем дійства став Ілля Кубай. Ведуча розповіла, що він є солістом Рівненської обласної філармонії, закінчив Рівненський Інститут мистецтв, голос – бас-баритон. Цікаво, що також він пише електронну музику, написав кілька авторських пісень. Учасник вокальної формації «Liberty», які пройшли до фіналу шоу «Співають всі», а ще виграли «Битву хорів» та ін. Має домашню звукову студію, де записує вокал. Любить знімати та публікувати кавери. З 4 років грає в шахи.

Під час події Ілля виконав для присутніх декілька композицій, відповідав на запитання аудиторії, розповів про досвід участі у співочих шоу, свою любов до музики та як він почав нею професійно займатися і багато іншого цікавого. Приємно, що розмова була активною, невимушеною та теплою, а Ілля зміг зацікавити молодих людей, а ще запрошував вчитися грі на гітарі.            Дякуємо за прекрасну музичну подію та до нових зустрічей!

Share:

administrator