Привіт, наші найкращі у світі користувачі! 🤩 👀Зверніть увагу на ось цей пост, бо він про важливе і нарешті радісний! Ви так багато нам телефонували та писали у приватні повідомлення, а ми все ніяк не могли надати Вам конкретної інформації щодо відкриття бібліотеки після карантину 😒.
💚Та ось нарешті сталося! Ми відкриваємося для користувачів!
💛Отож з 20 липня і увесь тиждень ми працюватимемо для Вас у тестовому режимі та з дотриманням усіх вимог, щоб убезпечити Вас і нас від COVID-19.
💚Працюватиме реєстрація, абонемент та відділ сімейного читання. Видача книг здійснюватиметься через вікно, а при вході буде спеціальний пункт з засобом дезінфекції та термометром. Наші працівники з радістю нададуть відповіді на Ваші запитання.
💛Графік обслуговування наразі буде таким:
💚З понеділка по п’ятницю ми прийматимемо Вас з 10 до 17 години.
💛Дезінфекція проводитиметься: з 12.00 до 12.30 та з 14.30 до 15.00.
💚Субота – вихідний. Неділя з 11.00 до 16.00. Дезінфекція з 13.00 до 13.30.
💛Важливо: пеня за період 15 березня – 31 липня не нараховуватиметься. Тому не турбуйтесь!
💚Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, а значить також добросовісно використовувати усі засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції.
💛Для нас велика радість, ну нареееееешті, повідомити Вам це довгоочікуване “оновлення інформації”. Ви навіть не уявляєте як сильно ми скучили за Вами усіма. Бібліотека живе тоді, коли до неї приходять її читачі.
☝️Не забувайте про нашу допомогу Вам віртуальною довідкою, електронним каталогом, а ще відповімо на Ваші запитання в месенджері https://facebook.com/messages, а також за телефонами 0633842421 та 635260 😇. Також не забувайте про Телеграм: https://t.me/Ulibrv
💚Чекаємо на Вас з нетерпінням! Цьом, Ваша молодіжка! 😘
Share: