Дорогі читачі, нагадуємо Вам, що Рівненська обласна бібліотека для молоді працює у штатному режимі, усі працівники 100% вакциновані.

АЛЕ ‼️‼️‼️ у зв’язку із червоним зонуванням з 26.10:‼️ – користувачі з 18 років повинні мати з собою негативний ПЛР-тест (не більше 72 годин) АБО зелений (дві дози вакцинації) СOVID-сертифікат (електронний чи паперовий);

‼️ – користувачі, які приходять до нас повинні бути лише у масках та дотримуватися дистанції;

‼️ – особи до 18 років мають мати при собі документ, що засвідчує особу та не допускаються з ознаками ГРВІ (сподіваємося на ваше розуміння);

‼️– всі масові заходи переходять у онлайн;

‼️ – Працівникам бібліотеки на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 обслуговувати користувачів за наявності у них документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини або негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (обмеження не застосовуються до осіб, які не досягли 18 років).

‼️ Перепрошуємо за незручності, проте ситуація із захворюваністю наразі не втішна. Бережіть себе та оточуючих і будьте відповідальними! Дякуємо за розуміння!

Share:

administrator