На завершення новорічно-різдвяних свят у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулися «Різдвяні посиденьки для батьків та молоді з інвалідністю «Моє найдивовижніше Різдво».

Щоб провести це чарівне дійство, до нас завітало чимало гостей та друзів молодіжної книгозбірні. Учасниками заходу були  учні музичної школи № 1 ім. М. Лисенка (хор молодших класів «Пролісок», керівник – Оксана Цибульська, концертмейстер – Ольга Вакуліч); студенти Рівненського музичного фахового коледжу Рівненського державного гуманітарного університету (відділ «Хорове диригування», художній керівник – Ольга Гуц та відділ «Народна музика», художній керівник – Тетяна Корольова); ГО «Шлях без обмежень». Також відбувся майстерклас від Центру всебічного розвитку дитини «Перлинка». За солодкі гостинці для учасників події дякуємо Ірині Муляр – директорці регіонального кондитерського дому «Вацак».

Крім того, у молодіжній бібліотеці започатковуються цікаві заняття з каністерапії – це набір методів психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через спеціально керованих і навчених собак. Є одним із методів зоотерапії. Тому такими уроками правильної та безпечної поведінки з тваринами, а також їхнім позитивним впливом зацікавилися батьки, молодь та дітки з інвалідністю.  Дякуємо за співпрацю каністерапевтам Тетяні Ковальчук та Олені Бондарчук. Дякуємо всім за прекрасно і творчо проведений час, затишок та спілкування!

Share:

administrator