У Рівненській обласній бібліотеці для молоді пройшло завершальне п’яте заняття за програмою ВООЗ зі стрес-менеджменту для підтримки психічного здоров’я українців в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» – «Самодопомога Плюс».

Проводить Тетяна Радченко – практичний психолог Рівненський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики разом з асистенткою Богданою. Cьогодні виконували різноманітні вправи, зокрема на зосередженість та працювали з темою важких почуттів, думок, спогадів та емоцій, навчалися приймати їх, розуміти корисну інформацію, яку вони несуть та, що можна з цим робити.

«Самодопомога Плюс» є одним з науково обґрунтованих масштабованих психологічних втручань. Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати стрес, пов’язаний із війною, та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.

Дякуємо усім учасникам та наставникам за неймовірні сесії, спілкування, хорошу атмосферу і корисне навчання!

Share:

administrator