У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася святкова забава «Щасливі діти» до Міжнародного дня захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї мирної процвітаючої країни.

З нагоди цього дня бібліотекарі провели екскурсію всіма відділами бібліотеки для учнів.

До нас завітала заступник директора Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мельник Ольга, яка показала дітям мультфільм про їхні права. Після цього відбулося жваве обговорення. Кожен учень отримав паспорт дитини.

Потім інспектори відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції лейтенант поліції Борейко Олеся і старший лейтенант поліції Безушко Анастасія також розповідали про права дітей і дарували учням світловідбиваючі елементи. Крім того, діти мали можливість сфотографуватися з працівниками поліції.

Share:

administrator