Сьогодні був дуже не спокійний день, який почався з тривоги. І захід літературна альтанка «Світ слів у перекладах Валентини Люліч» ми розпочали в  укритті.

Валентина Люліч –  українська поетеса, прозаїкиня, перекладачка, бардеса, членкиня НСПУ, прокурорка. На заході Валентина представила збірки перекладів «Світ слів» («World of words») першу і другу частину, зачитала переклади Станіслава Рогала, Павла Кричевського, Адама Марека та ін. Розповіла про творчу дружбу з письменниками, твори яких перекладає.

А далі звучала пісня: романс на слова Олени Теліги, «Говерла» Сергія Пантюка. На прохання студентів поетеса виконала музичні твори на слова Анатолія Криловця і свою авторську пісню «Люди».

У заході взяли участь студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука історико-філософського та педагогічного факультетів.

На завершення у виконанні Валентини Слуквіної (членкині Національної Всеукраїнської музичної спілки)  прозвучала пісня на слова Валентини Люліч «Безкінечне бажання любові». Слова подяки за подароване натхнення висловила кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри української мови і літератури Овдійчук Лілія Миколаївна.

Share:

administrator