🤝 Допомога поруч!
🤝 Друзі, у складний час війни перед багатьма з вас постає виклик – пошуки роботи.
Платформа СпівДія (https://spivdiia.org.ua/) запустила проєкт «СпівДія Працевлаштування», який передбачає допомогу у працевлаштуванні для ВПО та мешканців Рівненщини.
➡️ У Молодіжний простір НОТА , що знаходиться у молодіжній бібліотеці вже працює консультант з працевлаштування. Запрошуємо Вас на консультацію до фахівця, щоб отримати безкоштовні послуги в сфері цивільного, трудового та адміністративного права. Проєкт «СпівДія Працевлаштування» – це експертна допомога від фахівців ринку праці.
🤝 Проєкт поєднує в собі запити від громадян, які шукають можливість для працевлаштування, чи компаній, які мають актуальні вакансії, а також надання консультацій у сфері кар’єрного розвитку.
➡️ Щоб отримати консультацію з працевлаштування – перейдіть за посиланням та зареєструйтесь https://airtable.com/shrcBZJoLDJfn9r56
З вами зв’яжеться консультант та запропонує допомогу у працевлаштуванні.
Або ж, можна отримати детальну інформацію щодо умов отримання послуг допомоги у працевлаштуванні за телефоном +380501405316, +380675022914 Руслана Стасюк – консультантка з працевлаштування у Рівненській області.
❗️❗️❗️ Послуги безкоштовні.
Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу #EU4Youth Entrepreneurship and Employment, Міністерства молоді та спорту України, спільно з Центром розвитку КСВ та експертною платформою Career Hub, в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо».

Share:

administrator