Сьогодні тисячі українців без роботи й позбавлені мінімальних доходів для прожиття.

Війна цинічно забирає можливість працювати, отримувати зарплатню і відчувати себе гідно.

Та нас так просто не зламати!💪✊ Команда СпівДія (https://www.facebook.com/spivdiia.org.ua/) знає це напевне. Тому запускає новий напрям підтримки для тих, хто через війну вимушено покинув свій дім і втратив роботу, але не здається.

СпівДія Працевлаштування — це водночас експертна допомога для українців, які прагнуть бути корисними там, де є зараз, та можливість для роботодавців зробити наявні вакансії справжнім шансом для тих, хто цього вкрай потребує.

Кар’єрні консультанти СпівДії працюють для вас у таких містах:
🔵Чернівці
🟡Івано-Франківськ
🔵Тернопіль
🟡Львів
🔵Луцьк
🟡Хмельницький
🔵Черкаси
🟡Полтава
🔵Рівне
🟡Одеса

Зареєструватися (https://airtable.com/shrcBZJoLDJfn9r56), щоб отримати допомогу в пошуку роботи та працевлаштуванні, можна тут: https://airtable.com/shrcBZJoLDJfn9r56

Разом налагоджуємо сьогодні заради завтра🙌💙💛

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу #EU4Youth Entrepreneurship and Employment, Міністерство молоді та спорту України (https://www.facebook.com/minmolodsport), спільно з Центром розвитку КСВ (https://www.facebook.com/CSRUkraine/) та експертною платформою Career HUB (https://www.facebook.com/careerhubinstitute) у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст цієї публікації несе БО «БФ «СпівДія». Ні за яких обставин публікація не може вважатися такою, що відображає позицію Європейського Союзу.

Share:

administrator