У молодіжній бібліотеці відбулося 25-те заняття дитячої студії з вивчення англійської мови «Happy English with Lucky and Cupcake».  Ми привіталися, провели мовленнєву розминку на повторення вивченої лексики. Перевірили домашнє завдання та актуалізували отримані знання, вміння, навички з нього. Ознайомилися із новим матеріалом шляхом перегляду відеофрагменту – «Wild animals in jungle» («Дикі тварини в джунглях»). Вправлялися у вживанні нових лексичних одиниць, розгадували загадки з теми.

Далі слідувала майстерка “My giraffe» – створювали свого жирафа з елементами пластиліну, адже розвиток дрібної моторики тісно пов’язаний із роботою кори головного мозку. Представляли роботи англійською мовою. Отримали домашнє завдання на наступний тиждень. Весело та з користю проведений час! 

Пишаємося нашими юними читачами та їхніми здобутками у вивченні англійської мови! До нових захоплюючих зустрічей! Наші друзі равлики Lucky (Щасливчик) та Cupcake (Кексик) чекають  з нетерпінням на наступну зустріч з розумничками!

Share:

administrator